Pets Clinic (1.0.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
