Pets Clinic (1.0.4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
