Pets Clinic (1.0.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Read More
nn: Les meir

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
