Pets Clinic (1.0.4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Branding
uk: Брендування

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Social Media
uk: Соціальні мережі

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
