Pets Clinic (1.0.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
