Pets Clinic (1.0.5) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
