Pets Clinic (1.0.5) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
