Pets Clinic (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
