Pets Clinic (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
