Pets Clinic (1.0.5) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Help
ms: Bantuan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
