Pets Clinic (1.0.5) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: General Info
nl: Algemene informatie
