Pets Clinic (1.0.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
