Pets Clinic (1.0.5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Branding
sr: Брендирање

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
