Pets Clinic (1.0.5) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
