Pets Clinic (1.0.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
