Pets Clinic (1.0.5) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Branding
vi: Thương hiệu
