Pets Clinic (1.0.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
