Pets Clinic (1.0.6) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
