Pets Clinic (1.0.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
