Pets Clinic (1.0.3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
