Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Color
az: Rəng

en: Query
az: Sorğu
