Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Color
cy: Lliw

en: Query
cy: Ymholiad
