Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Size
de: Größe

en: Page
de: Seite

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Color
de: Farbe

en: Query
de: Abfrage

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Image Field
de: Bildfeld

en: AI Tools
de: KI-Werkzeuge
