Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Color
el: Χρώμα

en: Query
el: Ερώτημα
