Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Page
id: Halaman

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Color
id: Warna

en: Query
id: Kueri
