Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Color
lv: Krāsa

en: Query
lv: Vaicājums
