Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Color
nl: Kleur

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Image Field
nl: Afbeeldingsveld
