Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Color
pl: Kolor

en: Query
pl: Zapytanie

en: Orientation
pl: Orientacja
