Pexels AI (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Size
ru: Размер

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Color
ru: Цвет

en: Query
ru: Запрос

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Image Field
ru: Поле изображения
