Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
