Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Color
cs: Barvy

en: Query
cs: Dotaz
