Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Color
eu: Kolore

en: Query
eu: Kontsulta
