Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Color
fa: رنگ

en: Query
fa: پرس و جو
