Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Color
fi: Väri

en: Query
fi: Kysely

en: Image Field
fi: Kuvakenttä
