Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Color
gl: Cor

en: Query
gl: Consulta
