Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ
