Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Color
ps: رنګ

en: Query
ps: پوښتنه
