Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Color
sv: Färg

en: Query
sv: Databasfråga

en: Orientation
sv: Orientering

en: AI Tools
sv: AI verktyg
