Pexels AI (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Color
uk: Колір

en: Query
uk: Запит

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Image Field
uk: Поле зображення
