Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Color
ar: اللون

en: Query
ar: استفسار
