Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Size
bs: Veličina

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Color
bs: Boja

en: Query
bs: Upit
