Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Color
ja: 色

en: Query
ja: クエリー

en: Results Per Page
ja: ページごとの結果
