Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Color
lt: Spalva

en: Query
lt: Užklausa
