Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Color
sk: Farba

en: Query
sk: Dotaz
