Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Color
tr: Renk

en: Query
tr: Sorgu

en: Orientation
tr: Yerleşim
