Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Color
vi: Màu sắc

en: Query
vi: Truy vấn
