Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Published
fr: Publié

en: Color
fr: Couleur

en: Query
fr: Requête

en: Image Field
fr: Champ image
