Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Color
hu: Szín

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Image Field
hu: Képmező
