Pexels AI (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Color
ro: Culoare

en: Query
ro: Interogare
