PeytzMail (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Full name
hr: Puno ime

en: Lists
hr: Liste

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
